Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Size
kk: Көлем

en: Image
kk: Сурет

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Count
kk: Саны

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Color
kk: Түс
