Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Size
lt: Dydis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Top
lt: Viršus

en: Format
lt: Formatas

en: Points
lt: Taškai

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Count
lt: Skaičius

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Line
lt: Eilutė

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Position
lt: Pozicija

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Germany
lt: Vokietija

en: Labels
lt: Žymės

en: Denmark
lt: Danija

en: Norway
lt: Norvegija

en: Russia
lt: Rusija

en: Sweden
lt: Švedija

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Hour
lt: Valanda

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: About
lt: Apie

en: Tracking
lt: Sekimas

en: Legend
lt: Legenda

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Libraries
lt: Bibliotekos
