Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Size
mn: Хэмжээ

en: No data
mn: Мэдээлэлгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Field
mn: Талбар

en: Top
mn: Дээд

en: Format
mn: Бүтэц

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Bottom
mn: Доод

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: May
mn: 5-р сар

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Visitors
mn: Зочид
