Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (48 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Categories
oc: Categorias

en: Size
oc: Talha

en: Image
oc: Imatge

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Top
oc: Naut

en: Points
oc: Punts

en: Year
oc: Annada

en: Date format
oc: Format de data

en: Bottom
oc: Bas

en: Count
oc: Descompte

en: Bar
oc: Barra

en: Line
oc: Linha

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Position
oc: Posicion

en: Function
oc: Foncion

en: Germany
oc: Alemanha

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Denmark
oc: Danemarc

en: Norway
oc: Norvègia

en: Sweden
oc: Suècia

en: United Kingdom
oc: Reialme Unit

en: United States
oc: Estats Units d'America

en: Hour
oc: Ora

en: Granularity
oc: Granularitat

en: Lines
oc: Linhas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Selection
oc: Seleccion

en: Resize
oc: Redimensionar

en: Columns
oc: Colomnas

en: About
oc: A prepaus

en: Navigate
oc: Navigar

en: Canvas
oc: Canevas

en: Sum
oc: Somme

en: Point
oc: Punt

en: Visitors
oc: Visitaires

en: Libraries
oc: Bibliotècas
