Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: Field
se: Gieddi

en: Format
se: Formáhtta

en: January
se: Ođđajagimánnu

en: February
se: Guovvamánnu

en: March
se: Njukčamánnu

en: April
se: Cuoŋománnu

en: May
se: Miessemánnu

en: June
se: Geassemánnu

en: Position
se: Virgi

en: About
se: Birra
