Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Count
si: එකතුව

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: Hour
si: පැය

en: Minimum
si: අවමය

en: Sum
si: මුළු ගණන
