Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: Size
sl: Velikost

en: Image
sl: Slika

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Top
sl: Na vrhu

en: Format
sl: Oblika

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Count
sl: Število

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Line
sl: Vrstica

en: Month
sl: Mesec

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj

en: Function
sl: Funkcija

en: Germany
sl: Nemčija

en: Denmark
sl: Danska

en: Norway
sl: Norveška

en: Russia
sl: Rusija

en: Sweden
sl: Švedska

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: About
sl: O modulu
