Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Size
ur: حجم

en: Image
ur: تصویر

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Color
ur: رنگ

en: Minimum
ur: کم از کم
