Flot (8.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Image
bn: ছবি

en: January
bn: জানুয়ারী

en: February
bn: ফেব্রুয়ারী

en: March
bn: মার্চ

en: April
bn: এপ্রিল

en: May
bn: মে

en: June
bn: জুন

en: Germany
bn: জার্মানী

en: Russia
bn: রাশিয়া

en: Sweden
bn: সুইডেন

en: United Kingdom
bn: যুক্তরাজ্য

en: United States
bn: যুক্তরাষ্ট্র

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Libraries
bn: লাইব্রেরী সমূহ
