Flot (8.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Categories
pt: Categorias

en: Image
pt: Imagem

en: Points
pt: Pontos

en: January
pt: Janeiro

en: February
pt: Fevereiro

en: March
pt: Março

en: April
pt: Abril

en: May
pt: Mai

en: June
pt: Junho

en: Pressure
pt: Pressão

en: Threshold
pt: Limite

en: Germany
pt: Alemanha

en: Denmark
pt: Dinamarca

en: Norway
pt: Noruega

en: Russia
pt: Rússia

en: Sweden
pt: Suécia

en: United Kingdom
pt: Reino Unido

en: United States
pt: Estados Unidos

en: Selection
pt: Seleção

en: Resize
pt: Redimensionar

en: About
pt: Sobre

en: milliseconds
pt: milissegundos

en: Chart Type
pt: Tipo de gráfico

en: Tracking
pt: Rastreamento

en: Canvas
pt: Tela

en: You need at least one field before you can configure your table settings
pt: Você precisa ter ao menos um campo configurado antes de poder configurar a tabela

en: Visitors
pt: Visitantes

en: Symbols
pt: Símbolos

en: Clear selection
pt: Limpar seleção

en: Libraries
pt: Bibliotecas
