Flot (8.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh
