Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Size
ca: Mida

en: Image
ca: Imatge

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Top
ca: Part superior

en: Year
ca: Any

en: Date format
ca: Format de la data

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Count
ca: Quantitat

en: Maximum
ca: Màxim

en: Line
ca: Línia

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: Background color
ca: Color de fons

en: Position
ca: Posició

en: Threshold
ca: Llindar

en: Function
ca: Funció

en: Germany
ca: Alemanya

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Denmark
ca: Dinamarca

en: Norway
ca: Noruega

en: Russia
ca: Rússia

en: Sweden
ca: Suècia

en: United Kingdom
ca: Regne Unit

en: United States
ca: Estats Units

en: Hour
ca: Hora

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Max
ca: Màx

en: Selection
ca: Selecció

en: Minimum
ca: Mínim

en: Resize
ca: Redimensionar

en: Columns
ca: Columnes

en: About
ca: Detalls

en: Sum
ca: Suma

en: Legend
ca: Llegenda

en: Min
ca: Mínim

en: Visitors
ca: Visitants
