Flot (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Image
el: Εικόνα

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: Pressure
el: Ατμ. πίεση

en: Threshold
el: Όριο

en: Germany
el: Γερμανία

en: Denmark
el: Δανία

en: Norway
el: Νορβηγία

en: Russia
el: Ρωσία

en: Sweden
el: Σουηδία

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: About
el: Περί

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες
