Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Size
eo: Grandeco

en: Image
eo: Bildo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Year
eo: Jaro

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Count
eo: Kalkulo

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: Color
eo: Koloro

en: Position
eo: Loko

en: Germany
eo: Germanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono

en: Hour
eo: Horo

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Visitors
eo: vizitantoj
