Flot (8.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: February
fil: Pebrero

en: Germany
fil: Alemanya

en: Norway
fil: Noruwega

en: United Kingdom
fil: Nagkakaisang Kaharian

en: United States
fil: Estados Unidos
