Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Categories
is: Flokkar

en: Size
is: Stærð

en: Image
is: Mynd

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Top
is: Toppur

en: Format
is: Stílsnið

en: Year
is: Ár

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Month
is: Mánuður

en: Day
is: Dagur

en: January
is: janúar

en: February
is: febrúar

en: March
is: mars

en: April
is: apríl

en: May
is: maí

en: June
is: júní

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Color
is: Litur

en: Position
is: Staðsetning

en: Germany
is: Þýskaland

en: Denmark
is: Danmörk

en: Norway
is: Noregur

en: Russia
is: Rússland

en: Sweden
is: Svíþjóð

en: United Kingdom
is: Bretland

en: United States
is: Bandaríkin

en: Hour
is: Klukkustund

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
