Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Size
lv: Izmērs

en: Image
lv: Attēls

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Top
lv: Augša

en: Format
lv: Formāts

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Bottom
lv: Apakša

en: Count
lv: Skaits

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Line
lv: Līnija

en: Month
lv: Mēnesis

en: Day
lv: Diena

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Pressure
lv: Spiediens

en: Position
lv: Pozīcija

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Function
lv: Funkcija

en: Germany
lv: Vācija

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Denmark
lv: Dānija

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Russia
lv: Krievija

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Hour
lv: Stunda

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Max
lv: Maks.

en: Minimum
lv: Minimums

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Columns
lv: Kolonnas

en: About
lv: Par

en: Sum
lv: Summa

en: Legend
lv: Leģenda

en: Visitors
lv: Viesi
