Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Size
mr: आकार

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Format
mr: रचना

en: Year
mr: वर्ष

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Line
mr: रेषा

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: January
mr: जानेवारी

en: February
mr: फेब्रुवारी

en: March
mr: मार्च

en: April
mr: एप्रिल

en: May
mr: मे

en: June
mr: जून

en: Color
mr: रंग

en: Position
mr: स्थान

en: Minimum
mr: किमान

en: Min
mr: किमान
