Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Size
ne: आकार

en: Label
ne: लेबल

en: Top
ne: माथि

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Line
ne: रेखा

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: Color
ne: रंग

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: About
ne: बारेमा
