Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (36 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Size
pt: Tamanho

en: Image
pt: Imagem

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Etiqueta

en: Top
pt: Topo

en: Format
pt: Formato

en: Year
pt: Ano

en: Date format
pt: Formato de data

en: Bottom
pt: Baixo

en: Count
pt: Contagem

en: Maximum
pt: Máximo

en: Month
pt: Mês

en: Day
pt: Dia

en: May
pt: Maio

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Color
pt: Cor

en: Position
pt: Posição

en: Germany
pt: Alemanha

en: Denmark
pt: Dinamarca

en: Norway
pt: Noruega

en: Russia
pt: Rússia

en: Sweden
pt: Suécia

en: United Kingdom
pt: Reino Unido

en: United States
pt: Estados Unidos

en: Hour
pt: Hora

en: Granularity
pt: Granularidade

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Minimum
pt: Mínimo

en: Resize
pt: Redimensionar

en: Columns
pt: Colunas

en: About
pt: Sobre

en: Sum
pt: Soma

en: Visitors
pt: Visitantes
