Flow (automation) (1.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel
