Flow (automation) (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: ID
ne: परिचय

en: Active
ne: सक्रिय

en: Mode
ne: प्रकार

en: Source
ne: स्रोत

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
