Flow (automation) (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Source
am: ምንጭ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት

en: Target entity type
am: የመቀበያ አካሉ ዓይነት
