Flow (automation) (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Subject
bn: বিষয়

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Mode
bn: মোড
