Flow (automation) (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Active
bs: Aktivan

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Source
bs: Izvor
