Flow (automation) (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Mode
eu: Modoa

en: Method
eu: Metodoa

en: Other
eu: Bestea

en: Edit view
eu: Bista editatu

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Cron settings
eu: Cron ezarpenak

en: Source
eu: Iturburua

en: Tasks
eu: Zereginak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Views configuration
eu: Bisten konfigurazioa
