Flow (automation) (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Subject
da: Emne

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Active
da: Aktiv

en: Mode
da: Tilstand

en: Method
da: Metode

en: Other
da: Anden

en: Edit view
da: Rediger oversigt

en: Arguments
da: Parametre

en: Cron settings
da: Indstillinger for cron

en: Task
da: Opgave

en: Source
da: Kilde

en: New content
da: Nyt indhold

en: Tasks
da: Opgaver

en: Source field
da: Kildefelt

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Target
da: Mål

en: Third party settings
da: Tredjepartsindstillinger

en: Reference method
da: Referencemetode

en: Target entity type
da: Entitetstypemål
