Flow (automation) (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Active
cs: Aktivní

en: Mode
cs: Režim

en: Method
cs: Metoda

en: Other
cs: Jiné

en: Edit view
cs: Upravit pohled

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Source
cs: Zdroj

en: Tasks
cs: Úkoly

en: New content settings
cs: Nastavení nového obsahu

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Target
cs: Cíl

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran

en: Reference method
cs: Způsob reference

en: Target entity type
cs: Typ cílové entity
