Flow (automation) (1.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Active
sl: Aktiven

en: Mode
sl: Način

en: Method
sl: Metoda

en: Edit view
sl: Uredi pogled

en: Tasks
sl: Opravila
