Flow (automation) (1.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Active
pl: Aktywne

en: Mode
pl: Tryb

en: Method
pl: Metoda

en: Other
pl: Inne

en: Edit view
pl: Edytuj widok

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Cron settings
pl: Ustawienia demona cron

en: Task
pl: Zadanie

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Source
pl: Źródło

en: New content
pl: Nowa zawartość

en: Tasks
pl: Zadania

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Target
pl: Cel

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Field machine name
pl: Nazwa wewnętrzna pola

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej
