Flow (automation) (1.0.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Display
ru: Отображение

en: Active
ru: Активно

en: Mode
ru: Режим

en: Method
ru: Метод

en: Other
ru: Другое

en: Edit view
ru: Редактировать представление

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Cron settings
ru: Настройки cron

en: Task
ru: Задание

en: Do nothing
ru: Ничего не делать

en: Source
ru: Источник

en: New content
ru: Новый материал

en: Tasks
ru: Задачи

en: Source field
ru: Исходное поле

en: New content settings
ru: Настройки для нового содержимого

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Target
ru: Цель

en: Loaded content
ru: Загруженное содержимое

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Third party settings
ru: Сторонние настройки

en: Reference method
ru: Способ выбора

en: Target entity type
ru: Целевой тип сущности
