Flow (automation) (1.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Active
sk: Aktívny

en: Mode
sk: Režim

en: Method
sk: Metóda

en: Other
sk: Ostatné

en: Edit view
sk: Upraviť pohľad

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Source
sk: Zdroj

en: Tasks
sk: Úlohy

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Target
sk: Cieľ

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity
