Flow (automation) (1.0.0-alpha7) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: Active
he: פעיל

en: Field name
he: שם שדה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Method
he: שיטה

en: Other
he: אחר

en: Edit view
he: עריכת היבט

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Cron settings
he: הגדרות Cron

en: Task
he: משימה

en: Source
he: מקור

en: Tasks
he: משימות

en: Source field
he: שדה המקור

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Bundle
he: חבילה

en: Access check
he: סימון גישה

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה
