Flow (automation) (1.0.0-alpha9) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Active
ast: Activu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Mode
ast: Mou

en: Method
ast: Métodu

en: Other
ast: Otru
