Flow (automation) (1.0.0-alpha9) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet
