Flow (automation) (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ
