Flow (automation) (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Active
kk: Белсенді

en: Mode
kk: күй

en: Other
kk: Басқа
