Flow (automation) (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
