Flow (automation) (1.0.0-beta10) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Display
cy: Dangos

en: Active
cy: Gweithredol

en: Mode
cy: Modd

en: Method
cy: Dull

en: Other
cy: Arall

en: Arguments
cy: Argiau
