Flow (automation) (1.0.0-beta10) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Active
et: Aktiivne

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Mode
et: Viis

en: Method
et: Meetod

en: Other
et: Muu

en: Edit view
et: Muuda vaadet

en: Arguments
et: Argumendid

en: Cron settings
et: Croni seaded

en: Task
et: Ülesanne

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Source
et: Allikas

en: New content
et: Uus sisu

en: Tasks
et: Ülesanded

en: - Select -
et: - Vali -

en: Target
et: Siht

en: Save as
et: Salvesta kui

en: Current state
et: Praegune olek

en: Bundle
et: kogum

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: Change to
et: Muuda
