Flow (automation) (1.0.0-beta11) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Active
ca: Actiu

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Method
ca: Mètode

en: Other
ca: Altres

en: Edit view
ca: Edita la vista

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Cron settings
ca: Configuració de cron

en: Task
ca: Tasca

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Source
ca: Font

en: Tasks
ca: Tasques

en: Source field
ca: Camp original

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Save as
ca: Desa com

en: Current state
ca: Estat actual

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: Change to
ca: Canvia a
