Flow (automation) (1.0.0-beta11) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Display
uk: Показ

en: Active
uk: Активно

en: Field name
uk: Назва поля

en: Mode
uk: Режим

en: Method
uk: Спосіб

en: Other
uk: Інше

en: Edit view
uk: Редагувати вид

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Cron settings
uk: Налаштування крону

en: Task
uk: Завдання

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Source
uk: Джерело

en: New content
uk: Нове на сайті

en: Tasks
uk: Завдання

en: Source field
uk: Поле джерела

en: New content settings
uk: Настроювання для нового вмісту

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Target
uk: Ціль

en: Save as
uk: Зберегти як

en: Current state
uk: Поточний стан

en: Loaded content
uk: Завантажений уміст

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Flow
uk: Потік

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: Reference method
uk: Спосіб посилання

en: Save and configure
uk: Зберегти та налаштувати

en: Target entity type
uk: Тип цільової сутності

en: Change to
uk: Змінити на
