Flow (automation) (1.0.0-beta11) - en to vi translation catalogue (32 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Display
vi: Hiển thị

en: ID
vi: Mã

en: Active
vi: Hoạt động

en: Field name
vi: Tên trường

en: Mode
vi: Chế độ

en: Method
vi: Phương thức

en: Other
vi: Khác

en: Edit view
vi: Sửa view

en: Arguments
vi: Tham số

en: Cron settings
vi: Các thiết lập Cron

en: Task
vi: Tác vụ

en: Do nothing
vi: Không làm gì

en: Source
vi: Nguồn

en: Tasks
vi: Tác vụ

en: Source field
vi: Trường nguồn

en: - Select -
vi: - Chọn -
