Flow (automation) (1.0.0-beta12) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Display
ka: ჩვენება

en: Active
ka: აქტიური

en: Roles
ka: როლები

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Other
ka: სხვა

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Source
ka: წყარო

en: Greater than
ka: მეტი ვიდრე

en: Less than
ka: ნაკლები ვიდრე

en: Blocked
ka: დაბლოკილი
