Flow (automation) (1.0.0-beta12) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Confirm
mk: Потврда

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги
