Flow (automation) (1.0.0-beta13) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Active
hr: Aktivno

en: Never
hr: Nikada

en: Roles
hr: Uloge

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Mode
hr: Režim

en: Method
hr: Metoda

en: Other
hr: Ostalo

en: Edit view
hr: Uredi pogled

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Source
hr: Izvor

en: Greater than
hr: Veće od

en: Less than
hr: Manje od

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Tasks
hr: Zadaće

en: - Select -
hr: - Odaberi -
