Flow (automation) (1.0.0-beta15) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Active
af: Aktief

en: Never
af: Nooit

en: Roles
af: Rolle

en: Method
af: Metode

en: Other
af: Ander

en: Source
af: Bron

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Tasks
af: Take
