Flow (automation) (1.0.0-beta15) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Active
km: សកម្ម

en: Never
km: កុំ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Mode
km: របៀប​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Greater than
km: ​ធំជាង

en: Less than
km: ​តូចជាង

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
