Flow (automation) (1.0.0-beta15) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Mode
ug: مودېل

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Other
ug: باشقا

en: Source
ug: مەنبە

en: Greater than
ug: دىن چوڭ

en: Less than
ug: دىن كىچىك

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: Target
ug: ئوبيېكت
