Flow (automation) (1.0.0-beta16) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Never
ps: هيڅکله

en: Other
ps: نور

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Task
ps: دنده

en: Source
ps: سرچينه

en: Tasks
ps: دندې

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Target
ps: موخه

en: Bundle
ps: بنډل
